درباره ما درباره ما

بسم رب سيدي و مولاي قائدالغر المحجلين عليه الاف التحيه و الثناء
غدیر برکه همیشه جوشان تاریخ پر از غربت شیعه است. بیعت در غدیر رنگ باخت وتبدیل شد به خاری در چشم واستخواني درگلو !
اما غدیر نه یک واقعه تاریخی است که گذر زمان گرد فراموشی بر آن بپاشد ، بلکه هویت شیعه ونیاز امروز ما است . ما که دراین برهه از زمان ، در غیبت مولایمان که تنها وارث غدیر است ، سرگشته ایم وغبار فتنه ها ما را احاطه کرده ودیدگانمان را از بصیرتی زیرکانه ناتوان ساخته است . امروز که در پی نور ولایت به دنبال صراط مستقیم می گردیم تا به سعادت ابدی راه یابیم وبهشتی آسمانی بر روی زمین بسازیم ونظاره گر دولت کریمه ای باشیم که :
"تُعِزُّ بِهَ الاِسلامَ وَاَهلَه وَتُذِلُّ بِهَ النِّفاقَ وَاَهلَه (افتتاح) "
ستاد مبشر غدير شهرداري يزد با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات صاحب غدير حضرت اميرالمومنين عليه السلام ودر راستاي اطاعت از فرمان اكيد حضرت رسول صلي الله عليه و اله وسلم كه فرمودند :فليبلغ الحاضرالغائب و الوالد الولد الي يوم القيامه :پس بايد كه سخن مرا (غدير و ولايت اميرالمومنين عليه السلام را ) حاضران به غائبان و پدران به فرزندان برسانند ... تا روز رستاخيز،فعاليت خود را از سال 88 شروع كرد.
با توجه به احاطه شهرداري بر محيط شهري ،ستاد مبشر غدير شهرداري يزد فعاليت خود را بر دو مطلب عمده متمركز ساخت:
1.فضاسازي شهري،ايجاد غرفه هاي جشن و سرور و طراحي نماهاي شهري متناسب با جشن براي عيد غدير به عنوان بزرگترين عيد مسلمانان بر طبق گفته حضرت رسول الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله وسلم كه فرمودند: یوم غدیر خم افضل اعیاد امتی :روز غديرخم ،برترين اعياد امت من است.
در اين راستا برنامه هايي از قبيل جشن هاي مردمي مبشران غدير،سلسله جشن هاي دهه ولايت و... برگزار شد.
2.تبليغ،تبيين و گسترش فرهنگ غدير و معارف علوي در راستاي اجراي طرح هايي از قبيل در حريم غدير،صهباي غدير،ويژه نامه همراه با غدير،مسابقات وبلاگ نويسي و كتابخواني ، عقد اخوت و...
لازم به ذكر است كه درياي فضائل اميرالمومنين عليه السلام بي پايان و كار براي غدير هر چند زياد،قطره اي است در برابر درياي بي كرانه بركه غدير
لذا از كليه شهروندان و علاقمندان به موضوع غدير خواهشمنديم نظرات خود را با ستاد مبشر غدير شهرداري يزد از طريق رايانامه mobasherghadir@gmail.com در ميان بگذارند.